Balustrady najwyższej jakości w Ropczycach, Dębicy i Rzeszowie

Oferujemy usługi  montażu chromoniklowych: balustrad zewnętrznych (także balkonowych) i wewnętrznych, ławek, poręczy (wolnostojących i ściennych), barierek, słupków, krat, ławek, stojaków rowerowych wykonanych ze stali nierdzewnej.

Świadczymy usługi polegające na łączeniu elementów z różnych surowców np. chromoniklu i szkła lub drewna. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, jak również dla przedsiębiorców. Niejednokrotnie przygotowywaliśmy: blaty, regały i lady na potrzeby wyposażenia sklepów.

Nasze biuro mieści się w Rzeszowie, ale w celu montażu i wykonania usług spawalniczych dojeżdżamy w wyznaczone miejsce i tam realizujemy naszą usługę. Wszelkie uzgodnienia, pomiary oraz wycena są bezpłatne. Podczas konsultacji staramy się pomóc Państwu w ustaleniu rozwiązania, które nie tylko będzie praktyczne i komfortowe w użytkowaniu, ale również będzie unikalne, a jednocześnie wkomponuje się w Państwa wnętrze. Propozycje naszych rozwiązań staramy się dostosować także do zakładanego przez zlecającego budżetu. Przedstawiamy gotowe i wcześniej realizowane przez nas projekty, jak również przygotowujemy nowe propozycje w oparciu o uzyskane od Państwa informacje co do oczekiwań i efektu końcowego. Pragniemy nadmienić, że korzystamy z dobrych jakościowo materiałów, co w komponencie z doświadczoną kadrą stanowi gwarancję jakości i trwałości naszych usług.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Na stronie zamieściliśmy zdjęcia wraz z opisami usług, które najczęściej zostały wybierane przez naszych klientów. Na swoim koncie mamy także nietypowe zlecenia, dlatego jeśli jednak Państwo nie znaleźli na stronie internetowej rozwiązań, które spełniają Państwa oczekiwania zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami.