Balustrady ze stali nierdzewnej oraz barierki i poręcze z inoxu

Jako firma CHROM-MAT z okolic Rzeszowa  świadczymy usługi w zakresie montażu różnych elementów chromoniklowych. Wieloletnie doświadczenie, solidność i precyzja to elementy, które wpłynęły na wybór naszych usług zarówno przez klientów indywidualnych oraz firmy. Wykonujemy również zlecenia dla jednostek samorządu terytorialnego, a nasze produkty są montowane w przestrzeni publicznej. Usługi z uwagi na lokalizację naszej firmy świadczone są w większości na terenie województwa podkarpackiego, głównie w Rzeszowie i okolicach, jednakże również zlecenia realizowane są w innych obszarach Polski.

Materiałem bazowym, który wykorzystujemy jest chromonikiel. W naszych produktach staramy się łączyć go z innymi elementami np. ze szkłem lub drewnem. Możemy stworzyć np. balustradę wraz z hartowaną szybą. Takie kompozycje sprawiają, że oferowane przez nas produkty są nie tylko użyteczne, ale jednocześnie wizualnie współgrają z otoczeniem. Jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa ciekawą propozycję, doradzić lub wykonać projekt zlecony przez Państwa. Zdajemy sobie sprawę, że wnętrza są pomieszczeniami w których każdy detal ma znaczenie, dlatego chętnie doradzamy i wspólnie z Państwem pragniemy znaleźć satysfakcjonujące rozwiązanie.

Każde zlecenie rozpatrywane jest indywidualnie, a jakość oparta jest na zadowoleniu klienta i precyzyjnym wykonaniu usługi. Dokładną wycenę przedstawiamy Państwu dopiero po ustaleniu z zamawiającym szczegółów projektu, oszacowania czasu potrzebnego na wykonanie zlecenia oraz wyborze materiałów, które zostaną zastosowane.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą, która zaprezentowana została na naszej stronie. Jesteśmy otwarci na pytania. Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem telefonu, e-maila lub na umówienie się na spotkanie w Rzeszowie.


Balustrady szklane | Balustrady ze stali nierdzewnej | Barierki schodowe

Poręcze schodowe | Balustrady z inoxu | Balustrady balkonowe | Balustrady nierdzewne